| 202,000 km (125,300 mile) |
6,400 cc Diesel |
MT 2WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | PB-FC7JEFA |
|---|---|
| Chassis No | FC7JEF-10176 |
| Reg. Year | 2004/Dec |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 202,000 km (125,300 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 6,400 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Yellow |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 38.2 m3 |
| Length | 6.48 m |
| Width | 2.18 m |
| Height | 2.7 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |