| 638,000 km (395,600 mile) |
7,680 cc Diesel |
MT 2WD |
29 seats |
| Chassis | SDG-RU8JHBJ |
|---|---|
| Chassis No | RU8JHB-60059 |
| Reg. Year | 2012/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 638,000 km (395,600 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 29 |
| Doors | |
| Engine Size | 7,680 cc |
| Engine Type | |
| Colour | |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 78.6 m3 |
| Length | 8.99 m |
| Width | 2.49 m |
| Height | 3.51 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |