| 30,000 km (18,600 mile) |
2,990 cc Petrol |
AT 4WD |
7 seats | 5 doors |
| Chassis | 5AA-167159 |
|---|---|
| Chassis No | W1N1671592A309812 |
| Reg. Year | 2021/Nov |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 30,000 km (18,600 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 7 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 2,990 cc |
| Engine Type | |
| Colour | |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 17.8 m3 |
| Length | 4.94 m |
| Width | 2.02 m |
| Height | 1.78 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |