| 28,000 km (17,400 mile) |
1,800 cc Petrol |
MT 2WD |
| Chassis | -94018P |
|---|---|
| Chassis No | ZAR94000007551497 |
| Reg. Year | 2021/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 28,000 km (17,400 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 1,800 cc |
| Engine Type | |
| Colour | |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 11.5 m3 |
| Length | 4.35 m |
| Width | 1.8 m |
| Height | 1.46 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |