| 551,000 km (341,700 mile) |
5,190 cc Diesel |
MT 2WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | ADG-FRR90C3S |
|---|---|
| Chassis No | FRR9******** |
| Reg. Year | 2006/Sep |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (F6) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 551,000 km (341,700 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 5,190 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 31 m3 |
| Length | 5.47 m |
| Width | 2.28 m |
| Height | 2.48 m |
| Weight | 7,975 kg |
| Location | Japan |