| 43,000 km (26,700 mile) |
1,990 cc Hybrid |
MT 4WD |
| Chassis | 3BA-AGL25W |
|---|---|
| Chassis No | AGL25-0010564 |
| Reg. Year | 2021/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (0) |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 43,000 km (26,700 mile) |
| Fuel | Hybrid |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 1,990 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Black |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 15.9 m3 |
| Length | 4.89 m |
| Width | 1.89 m |
| Height | 1.71 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |