| 91,000 km (56,500 mile) |
3,400 cc Petrol |
AT 2WD |
3 doors |
| Chassis | TC-VCH22K |
|---|---|
| Chassis No | VCH220001678 |
| Reg. Year | 2002/Oct |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 91,000 km (56,500 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | |
| Doors | 3 |
| Engine Size | 3,400 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 36.8 m3 |
| Length | 5.91 m |
| Width | 2.12 m |
| Height | 2.93 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |