| 24,000 km (14,900 mile) |
2,800 cc Diesel |
AT 2WD |
5 seats | 4 doors |
| Chassis | QDF-GDH211K |
|---|---|
| Chassis No | GDH221-2001939 |
| Reg. Year | 2020/Dec |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 24,000 km (14,900 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 5 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 2,800 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Pearl |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 23.5 m3 |
| Length | 5.45 m |
| Width | 1.91 m |
| Height | 2.25 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |