| 84,000 km (52,100 mile) |
5,930 cc Petrol |
AT 2WD |
4 seats | 2 doors |
| Chassis | ABA-AM101 |
|---|---|
| Chassis No | SCFFCAEM2GGA17388 |
| Reg. Year | 2016/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 84,000 km (52,100 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 4 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 5,930 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Gray |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 11.5 m3 |
| Length | 4.72 m |
| Width | 1.9 m |
| Height | 1.28 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |