| 124,000 km (76,900 mile) |
4,900 cc Diesel |
MT 2WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | PDG-FE83DN |
|---|---|
| Chassis No | FE83DN-550163 |
| Reg. Year | 2008/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 124,000 km (76,900 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 4,900 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 37.8 m3 |
| Length | 7.56 m |
| Width | 2.23 m |
| Height | 2.24 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |