| 46,000 km (28,600 mile) |
1,200 cc Petrol |
MT 2WD |
| Chassis | 3BA-P21HN05 |
|---|---|
| Chassis No | VR3UPHNKSLT097248 |
| Reg. Year | 2020/Oct |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (0) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 46,000 km (28,600 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 1,200 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Red |
| Steering | |
| Cubic meter | 10.4 m3 |
| Length | 4.09 m |
| Width | 1.74 m |
| Height | 1.46 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |