| 95,000 km (58,900 mile) |
3,000 cc Diesel |
AT 2WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | TKG-FEA5W |
|---|---|
| Chassis No | FBA5W-540162 |
| Reg. Year | 2016/Nov |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 95,000 km (58,900 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 3,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 29.1 m3 |
| Length | 5.03 m |
| Width | 1.91 m |
| Height | 3.02 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |