| 151,000 km (93,700 mile) |
3,000 cc Diesel |
AT 2WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | TPG-FBA00 |
|---|---|
| Chassis No | FBA00-540825 |
| Reg. Year | 2015/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 151,000 km (93,700 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 3,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 25.4 m3 |
| Length | 4.93 m |
| Width | 1.9 m |
| Height | 2.71 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |