| 13,000 km (8,100 mile) |
6,592 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 4 doors |
| Chassis | ABA-664S |
|---|---|
| Chassis No | SCA664S0XGUX42106 |
| Reg. Year | 2016/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 13,000 km (8,100 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 6,592 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Left |
| Cubic meter | 16.4 m3 |
| Length | 5.399 m |
| Width | 1.948 m |
| Height | 1.55 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |