| 145,000 km (89,900 mile) |
7,960 cc Diesel |
MT 2WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | KK-FC1JJDA |
|---|---|
| Chassis No | FC1JJD-10083 |
| Reg. Year | 1999/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 145,000 km (89,900 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 7,960 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Black |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 61.5 m3 |
| Length | 9.3 m |
| Width | 2.31 m |
| Height | 2.86 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |