| 81,000 km (50,300 mile) |
2,000 cc Petrol |
AT 2WD |
8 seats | 5 doors |
| Chassis | UA-RF5 |
|---|---|
| Chassis No | RF5-1001586 |
| Reg. Year | 2003/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 81,000 km (50,300 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 8 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 2,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Black |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 14.9 m3 |
| Length | 4.68 m |
| Width | 1.725 m |
| Height | 1.845 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |