| 766,000 km (475,000 mile) |
10,830 cc Diesel |
AT 2WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | QPG-CD5ZA |
|---|---|
| Chassis No | JNCMM60CXHU015235 |
| Reg. Year | 2017/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 766,000 km (475,000 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 10,830 cc |
| Engine Type | |
| Colour | |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 82.2 m3 |
| Length | 11.14 m |
| Width | 2.49 m |
| Height | 2.96 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |