| 83,000 km (51,500 mile) |
1,000 cc Petrol |
AT 2WD |
4 seats | 3 doors |
| Chassis | DBA-AACHY |
|---|---|
| Chassis No | WVWZZZAAZHD018872 |
| Reg. Year | 2017/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 83,000 km (51,500 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 4 |
| Doors | 3 |
| Engine Size | 1,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 8.9 m3 |
| Length | 3.61 m |
| Width | 1.65 m |
| Height | 1.49 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |