| 217,000 km (134,600 mile) |
3,000 cc Diesel |
AT 2WD |
2 doors |
| Chassis | TPG-FEB50 |
|---|---|
| Chassis No | FEB50-551297 |
| Reg. Year | 2016/Oct |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 217,000 km (134,600 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 3,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 43.2 m3 |
| Length | 6.53 m |
| Width | 2.21 m |
| Height | 2.99 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |