| 98,000 km (60,800 mile) |
650 cc Petrol |
AT 2WD |
| Chassis | DBA-MF33S |
|---|---|
| Chassis No | MF33S-124287 |
| Reg. Year | 2011/Nov |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 98,000 km (60,800 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 650 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Brown |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 8.1 m3 |
| Length | 3.39 m |
| Width | 1.47 m |
| Height | 1.62 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |