| 169,000 km (104,800 mile) |
6,700 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 4 doors |
| Chassis | GH-1S68L |
|---|---|
| Chassis No | SCA1L68597UX23015 |
| Reg. Year | 2007/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 169,000 km (104,800 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 6,700 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Black |
| Steering | Left |
| Cubic meter | 20.1 m3 |
| Length | 6.085 m |
| Width | 1.99 m |
| Height | 1.655 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |