| 29,000 km (18,000 mile) |
1,600 cc Petrol |
MT 4WD |
| Chassis | DBA-YB22S |
|---|---|
| Chassis No | TSMJYB22S00534874 |
| Reg. Year | 2017/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 29,000 km (18,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 1,600 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Pearl |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 12.3 m3 |
| Length | 4.3 m |
| Width | 1.785 m |
| Height | 1.595 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |