| 493,000 km (305,700 mile) |
7,540 cc Diesel |
MT 2WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | QKG-FK62FZ |
|---|---|
| Chassis No | FK62FZ-586068 |
| Reg. Year | 2015/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 493,000 km (305,700 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 7,540 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 68.8 m3 |
| Length | 9.31 m |
| Width | 2.47 m |
| Height | 2.99 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |