| 111,000 km (68,900 mile) |
1,400 cc Petrol |
MT 2WD |
| Chassis | -NF2EK |
|---|---|
| Chassis No | JC8NF2EKA00144128 |
| Reg. Year | 2020/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 111,000 km (68,900 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 1,400 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | |
| Cubic meter | 8.8 m3 |
| Length | 4.06 m |
| Width | 1.74 m |
| Height | 1.24 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |