| 52,000 km (32,300 mile) |
2,979 cc Petrol |
MT 2WD |
| Chassis | DAA-3F30 |
|---|---|
| Chassis No | WBA3F92010F203440 |
| Reg. Year | 2012/Dec |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (0) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 52,000 km (32,300 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 2,979 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 12.1 m3 |
| Length | 4.62 m |
| Width | 1.81 m |
| Height | 1.44 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |