| 160,000 km (99,200 mile) |
1,200 cc Petrol |
MT 4WD |
| Chassis | -FA8 |
|---|---|
| Chassis No | FA8-009743 |
| Reg. Year | 1996/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 160,000 km (99,200 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 1,200 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Dark Blue II |
| Steering | |
| Cubic meter | 9.6 m3 |
| Length | 3.52 m |
| Width | 1.41 m |
| Height | 1.92 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |