| 29,000 km (18,000 mile) |
1 cc Hybrid |
AT 2WD |
| Chassis | ZBA-JPD10 |
|---|---|
| Chassis No | JPD10-0001422 |
| Reg. Year | 2015/Dec |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 29,000 km (18,000 mile) |
| Fuel | Hybrid |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 1 cc |
| Engine Type | |
| Colour | |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 13.6 m3 |
| Length | 4.89 m |
| Width | 1.81 m |
| Height | 1.53 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |