| 463,000 km (287,100 mile) |
4,000 cc Diesel |
MT 2WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | SKG-XZU720M |
|---|---|
| Chassis No | XZU7******** |
| Reg. Year | 2012/Mar |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (F6) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 463,000 km (287,100 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 4,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 33.6 m3 |
| Length | 7.03 m |
| Width | 2.18 m |
| Height | 2.19 m |
| Weight | 7,385 kg |
| Location | Japan |