| 140,000 km (86,800 mile) |
4,610 cc Diesel |
MT 4WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | KK-XZU372 |
|---|---|
| Chassis No | XZU3******** |
| Reg. Year | 2001/Mar |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 140,000 km (86,800 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 4,610 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 22.8 m3 |
| Length | 5.26 m |
| Width | 1.86 m |
| Height | 2.33 m |
| Weight | 6,085 kg |
| Location | Japan |