| 99,000 km (61,400 mile) |
4,200 cc Diesel |
MT 4WD |
| Chassis | KC-HDJ81V |
|---|---|
| Chassis No | HDJ81-0077853 |
| Reg. Year | 1997/Oct |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (0) |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 99,000 km (61,400 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 4,200 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Black |
| Steering | |
| Cubic meter | 17.4 m3 |
| Length | 4.82 m |
| Width | 1.93 m |
| Height | 1.86 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |