| 43,000 km (26,700 mile) |
2,700 cc Petrol |
MT 2WD |
| Chassis | CBF-TRH211K |
|---|---|
| Chassis No | TRH211-8007735 |
| Reg. Year | 2017/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 43,000 km (26,700 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 2,700 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Black |
| Steering | |
| Cubic meter | 19.2 m3 |
| Length | 4.84 m |
| Width | 1.88 m |
| Height | 2.11 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |