| 351,000 km (217,700 mile) |
5,240 cc Diesel |
MT 2WD |
3 seats | 3 doors |
| Chassis | KC-BE632G |
|---|---|
| Chassis No | BE63******** |
| Reg. Year | 1999/Mar |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 351,000 km (217,700 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 3 |
| Doors | 3 |
| Engine Size | 5,240 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Yellow |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 34.1 m3 |
| Length | 6.99 m |
| Width | 2.01 m |
| Height | 2.42 m |
| Weight | 5,625 kg |
| Location | Japan |