| 67,000 km (41,600 mile) |
2,500 cc Hybrid |
MT 2WD |
| Chassis | -AVU65W |
|---|---|
| Chassis No | AVU65-0028514 |
| Reg. Year | 2015/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 67,000 km (41,600 mile) |
| Fuel | Hybrid |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 2,500 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Black |
| Steering | |
| Cubic meter | 14.7 m3 |
| Length | 4.725 m |
| Width | 1.835 m |
| Height | 1.69 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |