| 249,000 km (154,400 mile) |
4,890 cc Diesel |
MT 2WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | KK-XZU341 |
|---|---|
| Chassis No | XZU3******** |
| Reg. Year | 1999/Oct |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 249,000 km (154,400 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 4,890 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 30.1 m3 |
| Length | 5.99 m |
| Width | 1.9 m |
| Height | 2.64 m |
| Weight | 5,865 kg |
| Location | Japan |