| 109,000 km (67,600 mile) |
7,410 cc Diesel |
MT 2WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | U-FD3HKAA |
|---|---|
| Chassis No | FD3H******** |
| Reg. Year | 1991/Jan |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (F6) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 109,000 km (67,600 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 7,410 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Purple |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 42.9 m3 |
| Length | 8.04 m |
| Width | 2.26 m |
| Height | 2.36 m |
| Weight | 7,900 kg |
| Location | Japan |