| 383,000 km (237,500 mile) |
4,000 cc Diesel |
MT 2WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | TKG-XZC710M |
|---|---|
| Chassis No | XZC7******** |
| Reg. Year | 2013/Jun |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 383,000 km (237,500 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 4,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Black |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 27.4 m3 |
| Length | 6.24 m |
| Width | 2.01 m |
| Height | 2.18 m |
| Weight | 4,890 kg |
| Location | Japan |