| 302,000 km (187,300 mile) |
2,400 cc Petrol |
AT 4WD |
5 doors |
| Chassis | TA-ACU15W |
|---|---|
| Chassis No | ACU150005913 |
| Reg. Year | 2002/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 302,000 km (187,300 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 2,400 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 13.9 m3 |
| Length | 4.575 m |
| Width | 1.815 m |
| Height | 1.665 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |