| 82,000 km (50,900 mile) |
7,960 cc Diesel |
MT 2WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | KC-GD1JJCA |
|---|---|
| Chassis No | GD1J******** |
| Reg. Year | 1998/Mar |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (F6) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 82,000 km (50,900 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 7,960 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Green |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 53 m3 |
| Length | 7.62 m |
| Width | 2.37 m |
| Height | 2.93 m |
| Weight | 9,560 kg |
| Location | Japan |