| 554,000 km (343,500 mile) |
7,960 cc Diesel |
MT 2WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | KC-FD1JLBA |
|---|---|
| Chassis No | FD1J******** |
| Reg. Year | 1997/Mar |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (F6) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 554,000 km (343,500 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 7,960 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Green |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 49.9 m3 |
| Length | 8.5 m |
| Width | 2.32 m |
| Height | 2.53 m |
| Weight | 7,990 kg |
| Location | Japan |