| 87,000 km (54,000 mile) |
1,300 cc Petrol |
MT 2WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | LA-HT51S |
|---|---|
| Chassis No | HT51******** |
| Reg. Year | 2002/Nov |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (F5) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 87,000 km (54,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,300 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Pearl |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 8.9 m3 |
| Length | 3.61 m |
| Width | 1.6 m |
| Height | 1.54 m |
| Weight | 1,155 kg |
| Location | Japan |