| 165,000 km (102,300 mile) |
4,160 cc Diesel |
AT 2WD |
24 seats | 2 doors |
| Chassis | KC-JRYW40 |
|---|---|
| Chassis No | RYW4******** |
| Reg. Year | 1998/Feb |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 165,000 km (102,300 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 24 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 4,160 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Blue |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 37.2 m3 |
| Length | 6.84 m |
| Width | 1.99 m |
| Height | 2.73 m |
| Weight | 5,010 kg |
| Location | Japan |