| 294,000 km (182,300 mile) |
4,100 cc Diesel |
MT 2WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | KC-BU222N |
|---|---|
| Chassis No | BU22******** |
| Reg. Year | 1997/Sep |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 294,000 km (182,300 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 4,100 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 28.1 m3 |
| Length | 6.47 m |
| Width | 1.97 m |
| Height | 2.2 m |
| Weight | 5,765 kg |
| Location | Japan |