| 146,000 km (90,600 mile) |
5,200 cc Diesel |
MT 2WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | KK-FE62EE |
|---|---|
| Chassis No | FE62******** |
| Reg. Year | 2000/Jun |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 146,000 km (90,600 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 5,200 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 29.6 m3 |
| Length | 6.1 m |
| Width | 2.22 m |
| Height | 2.18 m |
| Weight | 4,965 kg |
| Location | Japan |