| 91,000 km (56,500 mile) |
1,198 cc Petrol |
MT 2WD |
| Chassis | DBA-K13 |
|---|---|
| Chassis No | K13-707398 |
| Reg. Year | 2012/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (0) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 91,000 km (56,500 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 1,198 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Purple |
| Steering | |
| Cubic meter | 9.5 m3 |
| Length | 3.78 m |
| Width | 1.66 m |
| Height | 1.51 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |