| 71,000 km (44,100 mile) |
3,300 cc Petrol |
AT 2WD |
6 seats | 4 doors |
| Chassis | E-BA43B |
|---|---|
| Chassis No | BA41809Y |
| Reg. Year | 1991/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 71,000 km (44,100 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 6 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 3,300 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Blue |
| Steering | Left |
| Cubic meter | 12.1 m3 |
| Length | 4.88 m |
| Width | 1.77 m |
| Height | 1.4 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |