| 170,000 km (105,400 mile) |
6,720 cc Diesel |
MT 2WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | P-FD176BA |
|---|---|
| Chassis No | FD17******** |
| Reg. Year | 1989/Jun |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (F6) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 170,000 km (105,400 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 6,720 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 56 m3 |
| Length | 8.46 m |
| Width | 2.25 m |
| Height | 2.94 m |
| Weight | 7,960 kg |
| Location | Japan |