| 37,000 km (23,000 mile) |
660 cc Petrol |
MT 2WD |
| Chassis | V-H32V |
|---|---|
| Chassis No | H32V-0627803 |
| Reg. Year | 1998/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (0) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 37,000 km (23,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 660 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Beige |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 7.8 m3 |
| Length | 3.29 m |
| Width | 1.39 m |
| Height | 1.69 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |