| 434,000 km (269,100 mile) |
4,100 cc Diesel |
AT 4WD |
19 seats | 3 doors |
| Chassis | KC-BB58 |
|---|---|
| Chassis No | BB58-******** |
| Reg. Year | 1998/Jun |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 434,000 km (269,100 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 19 |
| Doors | 3 |
| Engine Size | 4,100 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 38.9 m3 |
| Length | 6.99 m |
| Width | 2.02 m |
| Height | 2.75 m |
| Weight | 5,025 kg |
| Location | Japan |