| 570,000 km (353,400 mile) |
2,400 cc Diesel |
MT 2WD |
3 seats | 2 doors |
| Chassis | U-LH80 |
|---|---|
| Chassis No | LH80-******** |
| Reg. Year | 1995/Feb |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (F5) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 570,000 km (353,400 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 3 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 2,400 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 14.5 m3 |
| Length | 4.44 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.92 m |
| Weight | 2,905 kg |
| Location | Japan |