| 476,000 km (295,200 mile) |
8,000 cc Diesel |
MT 2WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | KC-FD1JPBA |
|---|---|
| Chassis No | FD1J******** |
| Reg. Year | 1997/Feb |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (F6) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 476,000 km (295,200 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 8,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Gray |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 60.5 m3 |
| Length | 9.46 m |
| Width | 2.25 m |
| Height | 2.84 m |
| Weight | 7,980 kg |
| Location | Japan |